Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Myślenicach ul. Szpitalna 2 zatrudni do pracy w ODDZIALE DZIECIĘCYM LEKARZA Specjalistę w dziedzinie pediatrii, z I stopniem specjalizacji w dziedzinie pediatrii, lub w trakcie specjalizacji.

Zgłaszający się kandydaci powinni spełniać wymogi określone Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z 20 lipca 2011r. w sprawie kwalifikacji wymaganych od pracowników na poszczególnych rodzajach stanowisk pracy w podmiotach leczniczych niebędących przedsiębiorcami (Dz. U. Nr 151, poz. 896).

Oferty w wersji elektronicznej prosimy kierować na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w formie papierowej na adres: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicach, ul. Szpitalna 2, 32-400 Myślenice. Wszelkich dodatkowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu 12-273-03-11, 12-273-03-21.

Oferta powinna zawierać podpisaną przez kandydata klauzulę o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2019 r. poz. 1781). Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicach.

Warunki pracy i płacy do uzgodnienia.