Dzień otwarty Oddziału Ginekologiczno-Położniczego i Oddziału Neonatologii w dniu 23 marca 2024 r. od godziny 10:30 (sobota)

Szanowni Państwo Serdecznie Zapraszamy na
Dzień Otwarty Oddziału Ginekologiczno-Położniczego
i  Oddziału Neonatologii
w dniu 23 marca od godz. 10:30 (sobota)

Narodziny dziecka to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Zapraszamy 23 marca w godzinach 10:30 – 12:30 na Dzień Otwarty podczas którego przyszłe mamy uzyskają wszelkie informacje na temat ciąży, porodu w SP ZOZ w Myślenicach i pielęgnacji noworodka.

W programie Dni Otwartych znajdują się konsultacje ze specjalistami z Oddziału Ginekologiczno-Położniczego oraz Neonatologii:

• Ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego i Bloku Porodowego
  • Ordynator i zastępca Ordynatora Oddziału Neonatologii
  • Konsultacje z Anestezjologiem
  • Oddziałowa Oddziału Ginekologiczno-Położniczego i Bloku Porodowego
  • Oddziałowa Oddziału Neonatologii
  • Doradca Laktacyjny Oddziału Położniczego
  • Położna prowadząca Zajęcia w Szkole Rodzenia

W Naszym Szpitalu na Panie w ciąży czekają wyjątkowe warunki hospitalizacji oraz profesjonalna opieka. Będzie można się o tym przekonać podczas zwiedzania Oddziałów, będzie można również uzyskać informacje dotyczące funkcjonowania naszej Szkoły Rodzenia. Opowiemy Wam, jak przygotować się do porodu oraz poruszymy  wiele ważnych kwestii związanych z porodem, sprawami okołoporodowymi, późniejszą opieką nad noworodkiem.

Pod patronatem Prof. dr hab. med. Huberta Hurasa
Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie położnictwa i ginekologii

Serdecznie zapraszamy!

Dyrekcja SP ZOZ w Myślenicach