W związku z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju zawieszam do odwołania możliwość porodów rodzinnych od dnia 26.03.2021 roku.

Z-ca Dyrektora ds. Medycznych

dr n.med. Wojciech Dudek

Od 01.03.2021 wznawiamy możliwość uczestnictwa osoby towarzyszącej przy porodzie (porody rodzinne).

W ramach realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicach został wyznaczony jako  „szpital węzłowy” do szczepienia osób miedzy 18. a 60. rokiem życia z grupy 1C tzn. nauczycieli.

Szczepienia będą wykonywane w punkcie szczepień SPZOZ w Myślenicach przy ul. Szpitalna 2 (budynek Oddziału Zakaźnego). Kwalifikacje lekarskie będą odbywać się w maksymalnie 2 gabinetach lekarskich (wejścia z chodnika).

W ramach realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Myślenicach został wyznaczony jako  „szpital węzłowy” – punkt szczepień personelu podmiotów wykonujących działalność leczniczą.

Podmioty zainteresowane szczepieniami swoich pracowników w tzw. „etapie 0” prosimy o przekazanie do naszej jednostki w nieprzekraczalnym terminie do 14.01.2021 r. do godziny 8.00 listy osób chętnych do zaszczepienia.

W tym celu należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie Ministerstwa Zdrowia https://szczepieniakadry.rcb.gov.pl lub pobrać formularz szczepienia (załącznik nr 1), a następnie wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz prawidłowo wypełnić oświadczenie (każdy pracownik) o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych (załącznik nr 2)  i dostarczyć do Działu Statystyki Medycznej (ul. Szpitalna 2, 32-400 Myślenice).

Zgłoszenia wysyłane w inny sposób nie będą rejestrowane!

Podmioty zainteresowane szczepieniami swoich pracowników w tzw. „etapie 0” prosimy o przekazanie do naszej jednostki w nieprzekraczalnym terminie do 28.12.2020 r. do godziny 8.00 listy osób chętnych do zaszczepienia.

W tym celu należy wypełnić plik formularz szczepienia (załącznik nr 1), a następnie wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz prawidłowo wypełnić oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych (załącznik nr 2)  i dostarczyć do Działu Statystyki Medycznej (ul. Szpitalna 2, 32-400 Myślenice).

ZARZĄDZENIE nr 56/2020
Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Myślenicach
z dnia 07.08.2020 roku dot. wstrzymania do odwołania porodów rodzinnych

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w kraju wstrzymuję w trybie natychmiastowym możliwość odbywania porodów w obecności osoby towarzyszącej – porody rodzinne.

Zarządzenie obowiązuje od 07.08.2020 od godz. 15:00 do odwołania.