Plakat przedstawia harmonogram spotkań, miejsce spotkań oraz adres e-mail do zapisów: klub.dylematy@gmail.com wraz z numerem telefonu do zapisów: tel. 504869511

Serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety w ciąży oraz planujące ciążę do udziału w cyklicznych bezpłatnych spotkaniach edukacyjnych „Dobry początek”, które zainicjowane zostały przez Stowarzyszenie Klub Dylematy Mamy i Taty oraz lokalną wolontariuszkę działającą na rzecz Fundacji Rodzić po Ludzku w zeszłym roku a w tym roku odbywają się we współpracy ze Szpitalem w Myślenicach. Spotkania odbywają się od września do maja – można dołączyć w każdej chwili.

„To ważne, aby dobrze wejść w to rodzicielstwo, a według nas ono zaczyna się wraz z podjęciem decyzji o posiadaniu dzieci. Już wtedy pojawiają się pierwsze DYLEMATY, na które chcemy wraz z lokalnymi specjalistami, szukać mądrych odpowiedzi. Chcemy też wspierać WAS w przygotowaniach do porodu, w wyborze szpitala oraz w zmianie, którą przyniesie nowy, mały człowiek. Dotychczas zebrane doświadczenie, nawiązane współprace oraz sprawdzeni specjaliści, dają gwarancję, że kobieta w ciąży oraz osoby jej bliskie, nie pozostają same”.

Pierwsze spotkanie Położna – Twoje wsparcie w ciąży, porodzie i połogu   już 26.września o godzinie 16 w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Obowiązują zapisy!

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności i Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach rządowego programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.